Archiv pro měsíc: Leden 2017

Pochod po dálničním tělese R43 na běžkách

Boskovičtí turisté v rámci akce Pochod po dálničním tělese R43 uspořádali i zimní verzi na běžkách. Trasu 20 km mezi Boskovicemi a Jevíčkem absolvovali v sobotu 28. ledna 2017 turisté podél rozestavěné německé dálnice. V cíli je očekávalo občerstvení v hotelu Morava a setkání se zastupitelem Jevíčka Romanem Müllerem.

Drahanská vrchovina na běžkách

Zimního přejezdu Drahanské vrchoviny se v sobotu 21. ledna 2017 zúčastnilo 9 běžkařů, kteří absolvovali 23 km na trase Suchý – Benešov – Skalky – Sloup. V Benešově na obecním úřadě účastníky pozdravil starosta obce a současně starosta Sokolské župy Krále Jiřího Antonín Rus.

Vánoční Krkonoše

Od 27. do 30. prosince se čtyři členové KČT Boskovice společně se čtyřnohým kamarádem zůčastnili pobytu na Vosecké boudě v Krkonoších. Podívejte se na krásné snímky z našeho nejvyššího pohoří.

Předsilvestrovská vycházka

Tradiční “předsilvestrovské vycházky“ se 30. prosince loňského roku zůčastnilo celkem 18 turistů. Absolvovali trasu ze Sloupu údolím Luhy k Vlčí skále a přes Oborský dvůr do Obce Suchý /13 km/. Někteří účastníci si pochod protáhli až do Boskovic.