Archiv pro rubriku: cyklo 2022

Cykločtvrtek 9. června

Z Boskovic jsme jeli Pilským údolím do Rájce, kde jsme si projeli dokončenou část obchvatu. Pak jsme jeli po trase Černá Hora – údolí Býkovky – Lysice – Sebranice – Mladkov a po 40 km jsme skončili v Boskovicích. Účast 4 cykloturisté.

Druhý květnový cykločtvrtek

Cykločtvrtek 26. května 2022 jsme jeli ve čtyřech po trase Boskovice – pod Bačovem – Mladkov – Skalice – Obora – Boskovice. Výlet jsme po 30 km ukončili v Červené zahradě, kde jsme oslavili postup do semifinále MS v hokeji.

Cyklovýlet vodárenské

Někteří členové našeho klubu se v sobotu 21. května zúčastnili pěkného výletu na kole. Vodárenská a.s. divize Boskovice uspořádala další ročník cyklistického výletu „Na kole za vodou“. Náročných téměř 50 km čekalo přes 100 účastníků, kteří navštívili vodárenské objekty v severní části našeho regionu.

Květnový cykločtvrtek

Cykločtvrtek dne 12. května přilákal celkem 7 cyklistů. Vydali jsme se do kopců z Boskovic na Vratíkov a na Pohoru. Někteří jedinci jeli ještě dál a přes Úsobrno dojeli po 50 km do Boskovic.

Úvodní cykločtvrtek

První letošní cykločtvrtek přilákal 28. 4. 2022 jen dva cyklisty. Projeli jsme jižní částí Malé Hané do Borotína. Zde jsme vyhledali nový rozsáhlý biotop se dvěma rybníky a navštívili jsme bifurkaci u obce Světlá. Celkem jsme ujeli 30 km.